Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,5x55 Завртка за гипс плоча, подконструкција метал

  4 ден со ДДВ
  4 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка за спојување на гипсени плочи со метални подконструкции, поради што има потесен навој од обичните завртки за гипс. Има остри навојни рабови и врв за полесна примена. Термички е обработена, односно фосфатизирана за да не кородира во допир со гипсени плочи.

   

  Документи
  Каталошки број: 01893555
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 1000

  Пакување

  1000 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина55
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.5
  Стандард
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина55
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.5
  Стандард