Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  M10x30 Торбан завртка, DIN 603, ч.поц. 4.8, А2К

  10 ден со ДДВ
  10 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 12231030
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 50

  Пакување

  50 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина30
  Материјал
  НавојM10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина30
  Материјал
  НавојM10