Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторна Фреза, 36 cm, 139cc

  Каталошки број: FMK360N
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Сила на моторот kW 2.2 kw
  Запремнина 145cc
  Мобилност Samohodna
  Мотор RV1455
  Мах раб.длабочина 100mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Сила на моторот kW 2.2 kw
  Запремнина 145cc
  Мобилност Samohodna
  Мотор RV1455
  Мах раб.длабочина 100mm