Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Култиватори

  Популарни артикли од категоријата Култиватори

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Моторен Култиватор, 80 cm, 212cc

  FMK750N

  Самооден култиватор од 212 кубика со четиритактен мотор 4,2 kW / 3600 вртежи во минута. Работната ширина е 650 / 850 mm и се движи 2 напред + 1 назад. Волуменот на горивото е 3,6 литри, а резервоарот за масло 0,6 литри. Употребата е едноставна и рачна, користејќи јаже. Работна длабочина 100мм.

  Плуг за вадење компири

  FMKPKN
  Дополнителен плуг за моторен култиватор FMK750, посебно прилагоден за вадење на компири.

  Метални тркала за култиватор FMK750

  FMKT750N
  Резервни метални тркала за култиватор FMK750

  Култиватори