Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрода, рутилна, 2,5х350mm

  128 ден со ДДВ
  128 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Дебело обложена рутилна универзална електрода.

  Многу лесно воспоставува и одржува електричен лак.

  Лесно остранување на троската.

  Документи
  Каталошки број: 598225
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 5

  Пакување

  5 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Пречник2,5mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Пречник2,5mm