Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистач за кочници, 500мл

  199 ден со ДДВ
  199 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Спрејот одмастувач плус со својата специјална формула темелно и лесно отстранува потешки нечистотии и ги одмастува деловите од сопирачките, спојките, карбураторот и други делови од моторот. Ова средство одмастува, заштитува и ефикасно ги раствора тврдокорните нечистотии, маснотии, прашина и масло настанати по трошење на плочките од сопирачките на автомобилот. Овој одмастувач е компатибилен со О-прстени, PP, EPDM, ABS, полистирен и 2К акрилни бои. Ова средство претставува добар антистатик и не содржи AOX, силикон и ацетон.

  Документи
  Каталошки број: 08901087
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификација

  За чистење и одмастување за време на работи за одржување и поправка

  Брзо однесување со блиц и одлични перформанси за чистење

  Брзо и ефикасно отстранување на саѓи, маснотии, прашина од сопирачките и мрсни остатоци

  Чистење без остатоци

  Без ацетон

  Висок степен на материјална компатибилност со бои, пластика, заптивки и гума

  Без AOX и силикон

  Инструкции

  Попрскајте ги површините што треба да се исчистат и избришете ги со чиста крпа. Повторете ја постапката за силно извалкано.

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Содржина500ml
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификација

  За чистење и одмастување за време на работи за одржување и поправка

  Брзо однесување со блиц и одлични перформанси за чистење

  Брзо и ефикасно отстранување на саѓи, маснотии, прашина од сопирачките и мрсни остатоци

  Чистење без остатоци

  Без ацетон

  Висок степен на материјална компатибилност со бои, пластика, заптивки и гума

  Без AOX и силикон

  Инструкции

  Попрскајте ги површините што треба да се исчистат и избришете ги со чиста крпа. Повторете ја постапката за силно извалкано.

  Спецификации на производот
  Содржина500ml