Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бришач за автостакла FLATBLADE PLUS

  447 ден со ДДВ
  447 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Погодни за 98% од возилата, со 13 адаптери и стандарден животен век.
  Модерен и привлечен дизајн со мулти-адаптер
  98% покриеност на пазарот за најширок спектар на возила.
  Високи перформанси за чистење во сите временски услови.
  Напредна технологија за намалување на триењето и бучавата со голема издржливост под различни временски услови.
  Технологија на заобленост и симетричен дизајн на спојлер за оптимален контакт со шофершајбната при големи брзини.


  Известување:
  Исчистете го ветробранското стакло за да ги отстраните сите остатоци и маснотии пред да ги поставите новите бришачи.
  Откако ќе го поставите новиот бришач, извадете ја заштитната футрола и полека спуштете го на шофершајбната.

  Документи
  Каталошки број: 0848040475
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија475mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија475mm