Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни чевли ''Triton'', O1, ниски, вел.39

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Работните чевли Tritton со O1 степен на заштита се изработени од превртена кожа, без заштитна капа и меѓуѓон.
  - Нелизгачки еднослоен ѓон (РU)
  - Ѓон отпорен на масла и антистатик
  - Шок апсорбер на енергија во пределот на петата
  - Паропропсна постава
  - Анатомска менлива влошка
  - Тежина плитка, големина 42: 420g

  Документи
  Каталошки број: 0535729139
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на обувки39
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Величина на обувки39