Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Популарни артикли од категоријата Останато

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Микро апсорбер, 10 kg

  089061
  Микро апсорбер (Micro Absorber) е производ кој се карактеризира со високоефикасни гранули со брзо дејство, за впивање на масла, агресивни и какви било други течности вклучително киселини, бази и водни раствори. Поседува висок степен на апсорпција и брзо реагира. Капиларните својства на гранулите обезбедуваат ефикасно впивање и чување на собраното масло. Микро апсорберот може да се употребува во отворен и во затворен простор. Со својата едноставна примена, гранулите остануваат цврсти и после апсорбцијата што овозможува лесно чистење со четка. Благодарение на својата оптимална тежина, остануваат на местото каде што се нанесени. Произведува малку прашина. Нема опасност од лизгање на возилата или обувките.

  Чистач на ПВЦ површини Тип 20, 1l

  089210011
  Средството за чистење на тврд ПВЦ без растворувачи чисти лесни површински нечистотии како што се прашина, масни траги, остатоци од лепак од заштитни фолии. Отстранува електростатичко полнење со помош на антистатика афинол.

  Спреј конвертор на корозија

  0893110400

  Антикорозивен спреј со својства за растворување и отстранување на корозијата.

  Делува моќно и лесно го неутрализира формирањето на корозијата.

  Идеален за тешко кородирани области

  Заштитува и во пукнатини и пори поради големата длабочина на пенетрација

  - Висококвалитетен епоксиден прајмер кој обезбедува сигурен заштитен слој
  - Може да се бои и да се обработува
  - Без силикон и киселина

  Останато