Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Производот е означен со 'udarna dupcalka'

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Електро пневматски чекан-дупчалка ERHD 24-MLS

  5717002019

  Електропневматска чекан-дупчалка со мала маса и голема ударна моќ од 2,4 J е наменета за дупчење, ударно дупчење и штемување во градежништвото. Машината има 3 режими на работа - дупчење без удар, ударно дупчење и штемување, како и можност за промена на насоката на вртење. Машината има држач за алат SDS-PLUS.

  udarna dupcalka