Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли ''INTRUDER'',S3, високи,вел.46

  5.190 ден со ДДВ
  5.190 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  INTRUDER длабоките работни чевли со S3 степен на заштита се водоодбојни, изработени од микрофибер кој се карактеризира со флексибилност, прозрачност и издржливост. Чевлите имаат композитна заштитна капа и кевларски меѓуѓон. Чевлите се 100% без метал.

  • Нелизгачки двослоен ѓон (PU/PU)
  • Ѓон отпорен на масла и антистатик
  • Шок апсорбер на енергија во пределот на петата
  • Паропропусна постава
  • Анатомска менлива влошка
  • Тежина плитка: 650g
  Документи
  Каталошки број: 0535960046
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *