Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитен шлем 4 POINT - Жолт

  331 ден со ДДВ
  331 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Новите шлемови се високо квалитетни и изработени се по европски стандарди.

  - EN 397:2012+A1:2012

  Она што е важно кога се работи за шлемови, се каракеристиките кој ги има еден шлем и по што се разликуваат едни од други.

  Клучни карактеристики:

  • Надворешно штелување на големината со помош на тркалце во задниот дел.
  • 4 точки на прицврстување.
  • Лента за брада за прицврстување.
  • Апсорбер за собирање пот.
  • Канал во горниот дел за вентилација и циркулација на воздух.
  • Еластичен внатрешен дел
  Документи
  Каталошки број: 0899213001
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  БојаЖолт
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  БојаЖолт