Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бургија за градежништво PLUS-QUAD 10.0x210/150mm

  570 ден со ДДВ
  570 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Совршено решение за тврди материјали, со симетрична, едноделна глава со четири спирали, со дополнително зајакнување бургијата.
  Документи
  Каталошки број: 0648171021
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија10.0x210/150mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија10.0x210/150mm