Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сунѓер за полир 3M PERFECT-IT жолт со набори

  Сунѓересто перниче за пофино и помеко полирање и за поефикасен начин на постигнување исклучително висок сјај при поправките. Помага брзо и ефикасно да се постигне совршена завршна обработка без холограми - отстранувајќи лесни гребаници, кружни гребаници и дефекти на лакот. За најдобри резултати, користете го со пастата за полирање 3M™ Perfect-It™ Extra Fine Plus (Арт. бр. X 3M 80349).
  • Одлична вредност за парите благодарение на издржливиот, долготраен сунѓер со набори (облик на вафла).
  • Mаксимален учинок на полирање без појава на холограми.
  • За професионална употреба во лимарската работилница.

  Attachments
  Каталошки број: 3M50488
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *