Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Суѓерест полир пад PERFECT

  3M™ Perfect-It™ волнен полир пад за завршна обработка кој е изработен од материјали и течности дизајнирани да даваат висококвалитетни завршни работи и за техничари со различно ниво на искуство и вештини.
  Оваа еднострана подлога има додаток 3M™ Hookit™ кој овозможува лесно менување.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *