Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за полирање 3M PERFECT-IT Виолетова

  3M™ Perfect-It™ Random Orbital Compound е соединение со брзо сечење кое одлично делува на свежи и стврднати бои за да ви помогне да постигнете совршен финиш без да се грижите за траги од вртежи.

  Пастата е безбедна и ефикасна за обработка на различни свежи бои и чисти облоги.

  Attachments
  Каталошки број: 3M34133E
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *