Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни очила CLASSIC, транспарентни

  Најлонска рамка со телескопски рачки на очилата за
  прилагодување на величина.
  Лиените странични штитници обезбедуваат заштита од
  странични удари.
  Малата тежина на очилата овозможува удобна работа во текот на денот.
  Поликарбонатните стакла обезбедуваат одлична заштита од влијание и блокирање на УВ зраците.

  Attachments
  Каталошки број: 5899103001
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *