Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  WLG 120, Универзална литиумска маст

  Повеќенаменска - универзална литиумска маст.

  Примена:

  • За индустриски машини, комерцијални возила, градежни машини,
  • Опрема која работи под нормално оптоварување,
  • За подмачкување на лизгачки и тркалачки лежишта,

  Температура на нанесување: -30°C до +120°C

  Attachments
  Каталошки број: 58938701
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *