Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за заварување Perfect, 400ml

  440 со ДДВ
  Спрејот за заварување Perfect е биолошки безбеден и обезбедува заштита при заварување на алуминиум, челик, обоени метали, прохром и дизни за заварување. Благодарение на неговата содржина, нема опасност од напукнување на заварот. Штити од корозија, не протекува од вертикалните површини, обезбедува дополнително префарбување и галванизација, како и лесно отстранување на остатоците од заварувањето.
  Каталошки број: 0893102100
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија