Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Спреј конвертор на корозија

  1.080 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Антикорозивен спреј со својства за растворување и отстранување на корозијата.

  Делува моќно и лесно го неутрализира формирањето на корозијата.

  Идеален за тешко кородирани области

  Заштитува и во пукнатини и пори поради големата длабочина на пенетрација

  - Висококвалитетен епоксиден прајмер кој обезбедува сигурен заштитен слој
  - Може да се бои и да се обработува
  - Без силикон и киселина

  Документи
  Каталошки број: 0893110400
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Содржина: 400 мл

  Боја: Безбоен

  Рок на траење од производството: 24 месеци

  Максимална отпорност на температура: 100ºC

  Повторно премачкување после 2 часа

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржина: 400 мл

  Боја: Безбоен

  Рок на траење од производството: 24 месеци

  Максимална отпорност на температура: 100ºC

  Повторно премачкување после 2 часа