Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за полирање P10

  1.790 ден со ДДВ
  1.790 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Високо абразивна политура кој брзо делува за итно отстранување на сериозни гребнатини на бојата. Комбинирано со нашите зелени перничиња за полирање ќе ви овозможат максимално отстранување на нечистотија – и совршени резултати!
  Документи
  Каталошки број: 0893150012
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Серија на зелени перничиња за полирање
  Тврди перничиња за полирање за максимално отстранување нечистотии комбинирано со 
  минимално загревање. 
  Ваша предност: Нежна подготовка дури и кога има големи гребнатини на бојата.
  Зелено перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 090
  Зелено перниче 145 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 145
  Зелено перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 170
  Aлтернатива
  Бела јагнешка кожа 80 mm I Арт.Бр. 0585 23 80
  Бела јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр.0585 235
  Бела јагнешка кожа 200 mm I Арт.Бр. 0585 195
  Премиум црна јагнешка кожа 135 mm Арт.Бр. 0585 13

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Серија на зелени перничиња за полирање
  Тврди перничиња за полирање за максимално отстранување нечистотии комбинирано со 
  минимално загревање. 
  Ваша предност: Нежна подготовка дури и кога има големи гребнатини на бојата.
  Зелено перниче 90 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 090
  Зелено перниче 145 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 145
  Зелено перниче 170 x 25 mm I Арт.Бр. 0585 025 170
  Aлтернатива
  Бела јагнешка кожа 80 mm I Арт.Бр. 0585 23 80
  Бела јагнешка кожа 135 mm I Арт.Бр.0585 235
  Бела јагнешка кожа 200 mm I Арт.Бр. 0585 195
  Премиум црна јагнешка кожа 135 mm Арт.Бр. 0585 13