Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електро пневматски чекан-дупчалка ERHD 28-MLS

  12.390 со ДДВ
  Каталошки број: 5717002011
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Моќност800 W
  Сила на поединечен удар2.8J
  Број на обртаи без оптеретување1.250 o/min
  Број на удари без оптеретување4.000 min
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4 m
  Маса2,9 kg

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Моќност800 W
   Сила на поединечен удар2.8J
   Број на обртаи без оптеретување1.250 o/min
   Број на удари без оптеретување4.000 min
   Класа на заштитаII
   Должина на кабел4 m
   Маса2,9 kg

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Моќност800 W
  Сила на поединечен удар2.8J
  Број на обртаи без оптеретување1.250 o/min
  Број на удари без оптеретување4.000 min
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4 m
  Маса2,9 kg

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија