Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Блиц чистач за ветробранско стакло

  Висококонцентрирано средство (1:100) за миење на ветробранското стакло во летните месеци.
  Каталошки број: 0892333
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Концентрат 1 : 100, 32ml за 3 l течност за миење

  Предност: 

  Одстранува нечистотии и масни наслаги

  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло

  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло

  Ги отстранува залепените инсекти на стаклото

  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите

  Не е агресивен на лак и гума.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Концентрат 1 : 100, 32ml за 3 l течност за миење

  Предност: 

  Одстранува нечистотии и масни наслаги

  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло

  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло

  Ги отстранува залепените инсекти на стаклото

  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите

  Не е агресивен на лак и гума.