Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Блиц чистач за ветробранско стакло

  51 со ДДВ
  Висококонцентрирано средство (1:100) за миење на ветробранското стакло во летните месеци.
  Каталошки број: 0892333
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Концентрат 1 : 100, 32ml за 3 l течност за миење

  Предност: 

  Одстранува нечистотии и масни наслаги

  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло

  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло

  Ги отстранува залепените инсекти на стаклото

  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите

  Не е агресивен на лак и гума.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Концентрат 1 : 100, 32ml за 3 l течност за миење

   Предност: 

   Одстранува нечистотии и масни наслаги

   Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло

   Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло

   Ги отстранува залепените инсекти на стаклото

   Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите

   Не е агресивен на лак и гума.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Концентрат 1 : 100, 32ml за 3 l течност за миење

  Предност: 

  Одстранува нечистотии и масни наслаги

  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло

  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло

  Ги отстранува залепените инсекти на стаклото

  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите

  Не е агресивен на лак и гума.

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија