Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимска течност за ветробранско стакло

  352 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Карактеристики:

  • Заштита од мраз – 21°C

  • Не нагризува поликарбонатно стакло

  • Не ја оштетува бојата и гумата

  • Пријатен мирис на лимон. Боја: сина

  Документи
  Каталошки број: 5892332810
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  NANO ефект

  • Течноста содржи нано честички кои по нанесување создаваат заштитен слој на површината на стаклото
  • Стаклената површина станува поотпорна на нечистотија, мрснотија и одбива вода  
  • Овозможува подобрена видливост ноќе и во тек на дождливи денови
  • Спречува создавање на наслаги

  3 lit разредена течност спремна за употреба за температури до – 21 степен 

  • Практично, брзо за употреба, без проблеми околу барање вода за разредување
  • Нема опасност од преголема концентрација или премногу разредена течност што доведува до намалена ефикасност
  • 3 lit е најчест волумен на резервоарот за течност за миење на стакла

  Doypack пакување

  • Практично пакување кое долго може да стои во гепек без грижа дека ќе се скрши или истури 
  • Практичн прифат за носење

  Не содржи метанол

   

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  NANO ефект

  • Течноста содржи нано честички кои по нанесување создаваат заштитен слој на површината на стаклото
  • Стаклената површина станува поотпорна на нечистотија, мрснотија и одбива вода  
  • Овозможува подобрена видливост ноќе и во тек на дождливи денови
  • Спречува создавање на наслаги

  3 lit разредена течност спремна за употреба за температури до – 21 степен 

  • Практично, брзо за употреба, без проблеми околу барање вода за разредување
  • Нема опасност од преголема концентрација или премногу разредена течност што доведува до намалена ефикасност
  • 3 lit е најчест волумен на резервоарот за течност за миење на стакла

  Doypack пакување

  • Практично пакување кое долго може да стои во гепек без грижа дека ќе се скрши или истури 
  • Практичн прифат за носење

  Не содржи метанол