Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2, 50m

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, квадратна A2
  Каталошки број: 0891656
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  -Должина 50 m
  -Пресек: Квадратен
  -Ширина на страна: 0,6 mm
  -МАтеријал: INOX

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  -Должина 50 m
  -Пресек: Квадратен
  -Ширина на страна: 0,6 mm
  -МАтеријал: INOX

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија