Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ZEBRA Ударна типла 6х40mm

  12 ден со ДДВ
  12 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Zebra типла изработена од галванизиран челик, согласно намената и перформансите обезбедува сеопфатно решение за брзо монтирање на предмети.

  Карактеристики:

  • Брзо и едноставно склопување
  • Типлата+завртката се однапред склопени
  • Може повторно да се ослободи со одвртување на завртката
  • Нема предвремено ширење благодарение да вградената ударна брава
  • Отпорна на UV зраци
  • Отпорна на гниење (пластична типла изработена од висококвалитетна платсика полиамид)
  • Отпорна на температура од - 40 °C до + 100 °C
  Документи
  Каталошки број: 590630640
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 200

  Пакување

  200 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *