Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чизми FOOD S4 SRC

  FOOD Работните чизми со S4 степен на заштита се водоодбојни,
  изработени од ПВЦ, со челична заштитна капа и меѓуѓон од
  нерѓосувачки челик. Погодни се за употреба во прехрамбена
  индустрија, фармација.

  • Надворешен материјал ПВЦ со нитрилен каучук
  • Поставата Полиестер
  • Челична заштитна капа
  • Меѓуѓон од нерѓосувачки челик
  • Ѓон-ПВЦ со нитрил гума, висока отпорност на лизгање (SRC)
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *