Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заптивна смеса Multi, 50ml

  Карактеристики:

  • Универзално анаеробно лепило и средство за заптивање со средна јачина
  • MULTI може да се користи како осигурувач со средна јачина за завртки, лежишта, како заптивна смеса за површини, цевкини навои, кои треба да се вадат со нормални алатки.
  • Високо отпорен на голем број бази, гасови, растворувачи, масла и горива
  Attachments
  Каталошки број: 0893556050
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  боја

  Макс. простор

  Макс. пречник

  Темп. отпорност

  Жолта флуоресцентна

  0,35 mm

  M80 / R3”

  до  +180ºC

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  боја

  Макс. простор

  Макс. пречник

  Темп. отпорност

  Жолта флуоресцентна

  0,35 mm

  M80 / R3”

  до  +180ºC