Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, PH2, 125mm

  337 со ДДВ
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.
  Каталошки број: 575172322
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотPH2
  Должина125mm
  Завршна обработкаДијамантско ослојување на врвот
  Додатни опцииЕргономска рачка
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат на алатотPH2
   Должина125mm
   Завршна обработкаДијамантско ослојување на врвот
   Додатни опцииЕргономска рачка
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотPH2
  Должина125mm
  Завршна обработкаДијамантско ослојување на врвот
  Додатни опцииЕргономска рачка
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија