Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Wurth челична спојка женска 1/2", надворешен навој

  Месинг-спојките го намалуваат работниот притисок, кој пневматскиот алат го користи за извршување на работа, за околу 1 бар, додека челичните спојки, пак, го намалуваат истиот притисок за само 0,1 бар. Висока брзина на проток до 1690 l/min.
  Каталошки број: 0699020412
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *