Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Уред за перење под притисок, 2200W

  11.000 со ДДВ
  Каталошки број: FPP2200E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2200W
  Номинален притисок120bar
  Max притисок150bar
  Номинален проток6,5L/min
  Max Проток7,5L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност2200W
   Номинален притисок120bar
   Max притисок150bar
   Номинален проток6,5L/min
   Max Проток7,5L/min
   Дополнителна опремапиштол и црево
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2200W
  Номинален притисок120bar
  Max притисок150bar
  Номинален проток6,5L/min
  Max Проток7,5L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево