Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Уред за перење под притисок, 1800W

  8.790 со ДДВ
  Каталошки број: FPP1800E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1800W
  Номинален притисок100bar
  Max притисок130bar
  Номинален проток6L/min
  Max Проток7L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1800W
   Номинален притисок100bar
   Max притисок130bar
   Номинален проток6L/min
   Max Проток7L/min
   Дополнителна опремапиштол и црево
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1800W
  Номинален притисок100bar
  Max притисок130bar
  Номинален проток6L/min
  Max Проток7L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево