Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Уред за перење под притисок, 1400W

  Каталошки број: FPP1400E
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Моќност 1400W
  Номинален притисок 80bar
  Max притисок 110bar
  Номинален проток 5,5L/min
  Дополнителна опрема пиштол и црево
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Моќност 1400W
  Номинален притисок 80bar
  Max притисок 110bar
  Номинален проток 5,5L/min
  Дополнителна опрема пиштол и црево