Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Универзален моќен магнетен држач / подесувачки

  Со прилагодлив стоп систем за да се создаде оптимална магнетна поддршка за главата на завртката, исто така, екстра силниот прстенест магнет може да се прилагоди во висина. Цврстата врска помеѓу завртката и држачот на битовите овозможува завртката да се нанесе прецизно со што се спречува лизгање и паѓање на завртката.
  Каталошки број: COXT973218
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *