Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Туш, ROUND, со туш и рачка за туш

  Карактеристики:
  Шина за туш - Држач за туш, шина, со прилагодлива висина 1-1,3m
  Црево за туш - 150 cm, 1/2"
  Рачка за туш - Округла, ABS, хромирани, 3 млазници, 
  Пречник на главата на тушот - 100mm

  Attachments
  Каталошки број: SACUTR
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Proizvod MK Сет за туш
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Proizvod MK Сет за туш