Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  TRIATHLON Farm

  332 со ДДВ
  4T - 600мл минерално масло, наменето за четворотактни мотори, произведено за четворотактни мотори со воздушно ладење за косилки на трева, генератори, пумпи за вода.
  Каталошки број: 58970650006
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Минерално масло 600мл, за четворотактни мотори произведено од високо-рафинирани базни масла и адити- ви со висок квалитет кои обезбедуваат највисоко ниво на перформанси и добри карактеристики на течење на маслото. Обезбедува оптимална чистота на моторот, одлична заштита од абење и корозија, а со тоа и продолжен работен век на моторот.

  Примена:  За употреба кај мали градинарски машини. Специјално произведено за примена во мотори кои работат на зголемена работна температура, посебно за четирицилиндрични мотори со воздушно ладење за косилки за трева, генератори, водни пумпи и сл.

  Посебно е погодно за косилки за трева и други производи од програмата FARM. 

  Може да се користи во текот на целата година во средноевропски климатски услови.

  Ги задоволува спцификациите:  API SJ / CF

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Минерално масло 600мл, за четворотактни мотори произведено од високо-рафинирани базни масла и адити- ви со висок квалитет кои обезбедуваат највисоко ниво на перформанси и добри карактеристики на течење на маслото. Обезбедува оптимална чистота на моторот, одлична заштита од абење и корозија, а со тоа и продолжен работен век на моторот.

   Примена:  За употреба кај мали градинарски машини. Специјално произведено за примена во мотори кои работат на зголемена работна температура, посебно за четирицилиндрични мотори со воздушно ладење за косилки за трева, генератори, водни пумпи и сл.

   Посебно е погодно за косилки за трева и други производи од програмата FARM. 

   Може да се користи во текот на целата година во средноевропски климатски услови.

   Ги задоволува спцификациите:  API SJ / CF

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Минерално масло 600мл, за четворотактни мотори произведено од високо-рафинирани базни масла и адити- ви со висок квалитет кои обезбедуваат највисоко ниво на перформанси и добри карактеристики на течење на маслото. Обезбедува оптимална чистота на моторот, одлична заштита од абење и корозија, а со тоа и продолжен работен век на моторот.

  Примена:  За употреба кај мали градинарски машини. Специјално произведено за примена во мотори кои работат на зголемена работна температура, посебно за четирицилиндрични мотори со воздушно ладење за косилки за трева, генератори, водни пумпи и сл.

  Посебно е погодно за косилки за трева и други производи од програмата FARM. 

  Може да се користи во текот на целата година во средноевропски климатски услови.

  Ги задоволува спцификациите:  API SJ / CF