Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Трака за RAL монтажа (U-305) универзал 100MM x 40m

  Attachments
  Каталошки број: 0875594100
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Леплива лента за мотажа на столарија со мембрана за сушење, за внатрешно и надворешно дихтување на споеви.

  Лентата може да се користи за дихтување внатре и надвор

  Исклучително широк опсег на апликации
  • Поради двостраните лепливи ленти, лентата може да се нанесе или на истата страна или на наизменични страна
  • Многу погодно за нанесување поради висококвалитетната, флексибилна ткаенина
  • Погодна за инсталација со контролиран квалитет во согласност со барањата RAL-Gütegemeinschaft für Fenster und Haustüren (RAL Quality Association for Windows and Doors)
  • Лесно може да се малтериса
  • Многу висока јачина на лепење поради специјалното акрилатно лепило

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Леплива лента за мотажа на столарија со мембрана за сушење, за внатрешно и надворешно дихтување на споеви.

  Лентата може да се користи за дихтување внатре и надвор

  Исклучително широк опсег на апликации
  • Поради двостраните лепливи ленти, лентата може да се нанесе или на истата страна или на наизменични страна
  • Многу погодно за нанесување поради висококвалитетната, флексибилна ткаенина
  • Погодна за инсталација со контролиран квалитет во согласност со барањата RAL-Gütegemeinschaft für Fenster und Haustüren (RAL Quality Association for Windows and Doors)
  • Лесно може да се малтериса
  • Многу висока јачина на лепење поради специјалното акрилатно лепило