Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Thermo Active Маица со кратки ракави

  1.950 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Универзална термоактивна маица со кратки ракави со материјал кој брзо се суши и не ја апсорбира влагата, овозможувајќи и да ја задржи топлината до десет пати подолго, како и високо ниво на хигиена.

  Состав:

  54% полиамид, 37% полипропилен, 9% еластин, 220 гр

  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *