Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Тампони за уши со врвка

  320 ден со ДДВ
  320 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Карактеристики: 

  • Чепови со меки перца кои овозможуваат многу удобна положба на носење. 
  • Високо изолациски перформанси со добро препознавање на сигнали и говор.
  • Се испорачуваат во практична кутија за чување
  Документи
  Каталошки број: 0899300338
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *