Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Тампони за уши

  77 ден со ДДВ
  77 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Ергономски чепчиња за уши во конусна форма за еднократна употреба во екстремно бучни средини
  Брзо достапни и секогаш при за рака благодарение на безбедносниот кабел

  Многу високи перформанси на изолација

  Одлично препознавање на говор

  Чеповите спречуваат туѓи тела и честички од нечистотија да влезат внатре во увото

  втиснувањето нуди бројни предности:

  Го намалува контактниот притисок на влезот на ушниот канал
  Нежно, оптимално прилагодување на ушниот канал
  Брзо и правилно се вметнуваат
  Лесно се отстрануваат

  Attachments
  Каталошки број: 0899300332
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 100

  Количина

  Пакување

  100 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *