Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Super RTV силикон, црна боја, 225g

  Употреба во индустријата и автомобилскиот сектор.

  Пумпи за вода, пумпи за масло, преден капак, поклопец на брегаста осовина, куќиште за термостат, садови/резервоари за масло, капак на менувач, сончев покрив.

  Одлична отпорност на хемикалии.

  Извонредна отпорност на мтороно масло, масло за менувач и антифриз.

  Некорозивно, нема негативно влијание врз електронски компоненти и ламбда сонди

  Каталошки број: 08933311
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *