Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за нега и подмачкување, 300ml

  Спрејот за нега и подмачкување ги штити и негува пластичните и гумените делови од стареење и абење на возила, техничка опрема и куќни уреди. Овој спреј формира фин подмачкувачки слој полн со синтетика кој не валка и не замастува. Благодарение на ANTI-SLIP заштитата од триење, го елиминира крцкањето и шкрипењето на пластичните делови. Ова средство едноставно се нанесува, одбива вода и влада, не старее, пружа долготрајна УВ заштита и отпорно е на зголемени температури.
  Каталошки број: 0893224
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *