Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell јакна Redy

  3.050 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Јакната Redy е изработена од Softshell материјал, што секако значи дека како и сите други Softshell јакни е водоотпорна, ветропропустлива и парeопропустлива.

  Има спортски дизајн, лесна е и удобна за носење и во исто време многу топла.

  Документи
  Каталошки број: 5899800702
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  (Cm)SMLXLXXLXXXL
  Должина686970717375
  1/2 обем на гради525456606468
  Должина на ракави7980,58283,58586,5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  (Cm)SMLXLXXLXXXL
  Должина686970717375
  1/2 обем на гради525456606468
  Должина на ракави7980,58283,58586,5