Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сигурносен појас за позиционирање

  Појасот не служи за заштита од пад, туку служи за позиционирање на одредена висина.
  Користењето на појас за позиционирање ви овозможува да ја зголемите точката на прицврстување и да останете стабилни. Им овозможува на работниците да работат слободна на одредена висина.

  Величина: 85-120см

  Attachments
  Каталошки број: 27977
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *