Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Штитници за колена WOLKE OA001

  Штитници кои се специјално дизајнирани за да обезбедат заштита
  на колената од повреда при работа. Идеални се за водоинсталатери,
  паркетари, плочкари и за сите останати работници кои работат
  на места каде е потребно да се заштитат колената од повреда
  при долго клечење. Погодни се за вметнување во џебовите за
  штитници за колена на оделата Viking, Stone, Wurth, Star, како и на
  пантолоните Thunder, Tenere pro, но и во сите останати пантолони
  кои имаат предвидено џебови за штитници.

  Состав: Акрил

  Каталошки број: 589903018
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *