Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет Zeger клешта 19-60mm во неопрен, 4 парч.

  9.750 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Комбиниран сет клешти за зегер осигурувачи во неопрен
  Документи
  Каталошки број: 0965905602
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  5adržaj:

  За отвор 19-60 mm, рамна

  За отвор 19-60 mm, заоблена

  За осовини 19 60 mm, рамна

  За осовини 19 60 mm, заоблена

  Neoprenski umetak, 0965905602

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5adržaj:

  За отвор 19-60 mm, рамна

  За отвор 19-60 mm, заоблена

  За осовини 19 60 mm, рамна

  За осовини 19 60 mm, заоблена

  Neoprenski umetak, 0965905602