Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA TX насадни клучеви во неопрен, 17 парч.

  6.290 со ДДВ
  ZEBRA сет внатрешни и надворешниTX насадни клучеви, 1/2". Подлога од неопрен.
  Каталошки број: 0965905201
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи:

  Внатрешен TX: 20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55; 60.

  Надворешен TX: 10; 11; 12; 14; 16; 18; 20; 24.

  Неопренски вметок, 0955900201

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи:

   Внатрешен TX: 20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55; 60.

   Надворешен TX: 10; 11; 12; 14; 16; 18; 20; 24.

   Неопренски вметок, 0955900201

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи:

  Внатрешен TX: 20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55; 60.

  Надворешен TX: 10; 11; 12; 14; 16; 18; 20; 24.

  Неопренски вметок, 0955900201