Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA одвртувачи TX10-40 неопрен, 7 парч.

  7.890 со ДДВ
  ZEBRA сет TX одвртувачи со дупка. Распон на прифат 10-40mm. Неопренска подлога.
  Каталошки број: 0965905502
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи: ТХ 10; 15; 20; 25; 27; 30; 40

  Неопренска подлога,  0965905502

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи: ТХ 10; 15; 20; 25; 27; 30; 40

   Неопренска подлога,  0965905502

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи: ТХ 10; 15; 20; 25; 27; 30; 40

  Неопренска подлога,  0965905502