Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA насадни клучеви 1/4', 6-аголни, OK4-14, 42 парч.

  ZEBRA сет 1/4" 6-аголни насадни клучеви и вметоци со крцкалка
  Каталошки број: 09651142
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  1/4" сет насадни клучеви

  Тврда пена со ефект на стегање

  Арт.бр. 09551142

  Метална кутија 280 x 165 x 45 mm

  Br. art. 095512371

  Содржина: 42 пар

  1 крцкалка

  1 зглобен продолжеток

  1 продолжеток 100 mm

  1 продолжеток 150 mm

  12 кратки насадни клучеви

  SW 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 крцкалка 1/4"

  9 насадни клучеви долги

  SW 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 адаптер со брзопроменлива глава за затегање

  15 битови: PH 1, 2, 3; рамен 0,8 x 5,5 mm;

  внатрешен 6-аголен. SW 3, 4, 5, 6 mm

  TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40

  Арт.бр. 09651142

  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Прифат 6-аголен
  Тип на насадник Сетови
  Стандардни/Ковани Стандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  1/4" сет насадни клучеви

  Тврда пена со ефект на стегање

  Арт.бр. 09551142

  Метална кутија 280 x 165 x 45 mm

  Br. art. 095512371

  Содржина: 42 пар

  1 крцкалка

  1 зглобен продолжеток

  1 продолжеток 100 mm

  1 продолжеток 150 mm

  12 кратки насадни клучеви

  SW 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 крцкалка 1/4"

  9 насадни клучеви долги

  SW 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 адаптер со брзопроменлива глава за затегање

  15 битови: PH 1, 2, 3; рамен 0,8 x 5,5 mm;

  внатрешен 6-аголен. SW 3, 4, 5, 6 mm

  TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40

  Арт.бр. 09651142

  Спецификации на производот
  Прифат 6-аголен
  Тип на насадник Сетови
  Стандардни/Ковани Стандардни