Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парч.

  7.890 со ДДВ
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб.
  Каталошки број: 096513230
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржина на сетот - 23 пар
  19 насадни клучеви - OK 10-32
  1 Zebra преклопна крцкалка
  2 продолжетоци (125, 250mm)
  1 кардански зглоб
  Метално куќиште со димензии 405 x 150 x 60 mm.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржина на сетот - 23 пар
   19 насадни клучеви - OK 10-32
   1 Zebra преклопна крцкалка
   2 продолжетоци (125, 250mm)
   1 кардански зглоб
   Метално куќиште со димензии 405 x 150 x 60 mm.

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат6-аголен
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиСтандардни
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржина на сетот - 23 пар
  19 насадни клучеви - OK 10-32
  1 Zebra преклопна крцкалка
  2 продолжетоци (125, 250mm)
  1 кардански зглоб
  Метално куќиште со димензии 405 x 150 x 60 mm.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија